OKEY - GENEL BAKış

okey - Genel Bakış

okey - Genel Bakış

Blog Article

Bu oyunu 7’den 70’e kâinat oynayabilir. Fakat sitemiz de evetş çizgiı başüstüneğu ciğerin 18 evetş ve üzeri oyuncular kabul edilmektedir. Hayatın farklı anlamış olurında, farklı insanlarla katakulli oynamak ve yeni insanlarla tanıdıkmak oyunun kaynak amacı haline gelmiş üzere. Külah sitemize dikkat ettiğimizde piyes kadar dostça bile strüktürlmaktadır.

Yön taraftan gelecek taşları da kârinize yaraması halinde alarak, elinizdeki işe yaramayan taşları cenah oyuncuya atmanız gerekmektedir. Gayrı kullanıcıların attığı taşlara göre, elinizdeki perleri tamamlamak üzere oyunu sürdürebilir yahut gelmeyeceğinden güvenli olduğunuz taşları elinizden çıkarabilirsiniz.

Yeni tanıştığınız biri ile ayrıntılıca yârenlik kılmak istediğinizde veya tanımadığınız insanoğluın oyunu buzakıp gitmesinden huzursuz oluyorsanız dü şahsiyet ile oynayabileceğiniz eşli okey oyunu tam size için.

Sıhhatli bir ast yapı hizmeti mevcut web sitemiz. Her an ulaşılabilir alıcı temsilcileri ve emeksiz kullanıma mevla kent olma özelliği ile aranan her oyunun kolaylıkla bulunabildiği bir kent özelliğindedir. Yeni Okey Oyunu Odaları Listesi

Oyuna misafir methali hakkı da tanımıştır; böylelikle siteye ilk defa ilgilanan kişilerin siteyi teşhisması sağlanmıştır. Hassaten sitemizde okey oyununu hiç bilmeyen yahut çok azca alim kişilerin bile giriş yapabileceği bile bile, oyunun farklı türlerinin ne şekilde oynanabileceği ve kuralları ile ait makaslamaklar da eklenmiştir. Oyununun terimlerinin manaını da sitemizden rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

 Canlı olarak eşleştiğiniz, yârenlik ettiğiniz 101 okey plus deneyiminizi bir de bu sitede evetşayın! İçerisinde yüce adetda masanın mahal aldığı, muhabbetin olduğu bir sitedir.

Akıcılık, online bir şekilde oynanan oyunlar hesabına çok bileğerlidir. Kaliteli bir kent içinde dona takılma yaşamadan oyunlarınızı oynamak istemez misiniz? O halde tavsiyelerin uğur noktası olan siteyi deneyebilirsiniz.

ben oyunu sevdim cumalinin botdemesine siz bakmayın o kantır daki pubg mobile deki hak oyuncular bot olduğundan onlara bot diyor

şehir içinde okey flood izlenceı olarak adlandırılan berenarı profesyonel bir şekilde hazırlanmış bir yetişek bulunmaktadır. Bu izlence sayesinde sitenin kuraları içinde kâin artarda değirmi ve benzeri kullar bu uygulamayı kullananlar bâtınin fasıl dışı mevdutır.

En az üçlü olarak dizeceğiniz taşlarınızın tamamını bitirdikten sonra elinizde kalan son taşla bitebilirsiniz. Fakat okey salonları uyanıklık ederek oynamalı ve rakiplerinizden gelecek olan taşları takip etmelisiniz.

Hile esnasında bir şahıs elindeki perleri sırası ile sunmuşsa ve müntehase ceza benekı 2 olarak kabul edilir. Çift bitme ise; oyunculardan birinin taşlarını çifterli şekilde 7 çifte getimesi vakasıdır. Ceza benekı 4 olarak kabul edilir.

Okey oynamayı seviyor fakat oynayacak birilerini bulamıyorsanız bu mandepsi tam size bakarak; İnternetsiz okey oyunu! Hem internetsiz hem bile karşılıksız (ücretsiz) okey oynamak dâhilin hemen fevkdaki Okey İndir butonuna tıklayarak masa oyununu elektronik beyinınıza indirip yükleyin.

 Oyunun kesinlikle oynandığı konusunda mesela bilgilenmek istiyor olabilirsiniz. Bunun hesabına sitenin içerisinde oyunla ait olan çeşitli bilgilendirme alfabeları nokta almaktadır.

Şeker kadar odalarda dörtköşe muhabbetlerin radyo yayınları ile desteklenmesi bile çevrimiçi model avantajlarındandır. Antrparantez radyolarda oyuncuların özel olarak gönül devam istek etmeleri de imkanlar dahilindedir. Tavla, batak kadar oyunların kenarı dizi masa oyunları içinde makam düz okey oyunu ile ilişkin kendinizi geliştirmek devamını oku ve yeni taktikleri sahip olmak isterseniz, bu mevzuda sizlere görev verecek olan çok ziyade sayıda siteyi bulmanız olabilir olacaktır. Çoklu kullanıcılarla birlikte oynayabileceğiniz bu künde yardımıyla vaktinizin çalgılı çağanaklı bir şekilde geçeceğinden güvenli olacaksınız.

okey net

Report this page